Epoksi Kaplama

Epoksi; kolay temizlenebilme, istenilen düzeyde mekanik ve kimyasal dirence sahip olabilme özellikleriyle uzun ömürlü bir çözümdür. Bunların yanı sıra zengin ral (renk) ve dekoratif yüzey seçenekleriyle muazzam bir kaplama türüdür.

Epoksi, yapı sektörünün vazgeçilmez yardımcısıdır. Yapıştırıcı özelliği ile tek seferde dökülmeyen betonlarda yüksek kabiliyette bağlayıcı rol üstlenir. Çelik konstrüksiyonların bağlantı noktalarında kullanılır. Yapının her türlü doğa koşuluna karşı dayanabilmesine yardımcı olur. Kaplama sistemleri ile dikeyde ve yatayda (zeminde ve duvarda) uzun ömürlü çözüm sunmuş olur.

Epoksi İzolasyon

Teras su sızıntısını radikal olarak sona erdirmek, sorunsuz ve görsel açidan estetik bir terasa sahip olmak firmamizin yapacagi, poliüretan, epoksi vs. gibi ek yeri olmayan su ve buhar geçirimsiz izolasyon malzemeleri ile mümkündür.Poliüretan ve epoksi izolasyon ürünleri teras yapisina göre hareketlenmelerde (dinamik-statik) esneyerek tüm hareketlenmeleri tolere ederek çatlak veya kilcal çatlak olusmasini önler.