Havuz Aydınlatma Sistemleri

Işık kaynakları genellikle havuz  boylamasına, enlemesine takılan aydınlatma armatürleri içinde yerleştirilir. Böylece ışık özellikle yarışma sırasında yüzücüleri rahatsız etmeden en kısa mesafeden suya girmeli. Dar ışık dağlımı sağlayan projektörler kullanılabilir. Su yüzeyinde tamamen iç yansıma oluştuğundan ve yansıyan ışık  havuz  yanlarını ve dibini aydılatmaya yöneldiğinden yüzücü ve havuz çevresindeki seyircilere gelme riski yok. Daha fazla verim almak için  havuz  iç kaplamarının yansıtıcı özelliği mümkün olduğunca yüksek olmalıdır.

Paslanmaz Su Altı Armatürleri

suya dayanıklılığı sayesinde suyun olduğu her mekanda aydınlatma ile farklı atmosferler yaratmak için ideal bir ürün. Özellikle havuzların aydınlatılması için kullanılan ürün, havuzun içine monte edilerek ya da tripoduyla beraber kullanılabiliyor.Ürün power LED ampulü ile enerji tasarrufu sağlıyor, ısıya dayanıklı güçlendirilmiş camı ve paslanmaz çelik gövdesiyle uzun ömürlü kullanıma imkan veriyor. 68 IP’ye sahip armatür, su geçirmezliği sayesinde su altında güvenle kullanılabiliyor.

Let Line Aydınlatma

Let Line Aydınlatma dış mekanları aydınlatmadaki ustalığını şimdi de sualtına taşıyor. sualtı gömme armatürleri 3 m derinliğe kadar tatlısu havuzları için ideal. ışık efektleri ve renkleri ile tatlı su süs ve yüzme havuzları, fıskiyeler, şelaleler yeni bir mimari boyut kazanacak… 12.5 cm, 20 cm ve 30 cm çapında üç farklı boyutu olan gömme armatürün halojen, monokrom LED ve RGB LED ampullü alternatifleri üretilmekte. Güvenilirlik, dayanıklılık, birinci sınıf malzeme, muntazam ve eşit ışık dağılımı ve özel soğutma sistemi POOL’u öne çıkaran özellikler.

Işık Animasyonu

Müzik ve suyun bir araya gelmesi ve ışığın da, ben bu güzel ikiliyi renklerimle süslemek isterim demesi üzerine kurulmuş bir güzelliktir animasyonlu süs havuzları. Havuzunuz müziğin ritmi ile kontrol edilen su ve eşlik eden ışığın suda bir yakamoz misali yansıması ile renkten renge girerken, bu üç güzel sanat dalını maestro ustalığı ile yönetebildiğinizde ortaya sanat eseri çıkar.